TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


GENEL:


1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.


2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 


3. Kullanıcının hesabına yüklenen bakiye sadece kullanıcıya aittir. Kullanıcı kredi yüklemesi yaptıktan sonra herhangi bir sebeple hesabındaki bakiyeyi geri çekemez.
 
4. Otobüsünüzün hareket saatine son 1 saat kalaya kadar ücret iadesi yapılmaktadır. Bilet iadelerinde herhangi bir ücret kesintisi yapılmamaktadır.
 
5. Biletinizi, üzerinde yazılı gün ve saatte kullanınız, üzerinde yazılı gün ve saatte kullanılmayan biletin geçersiz sayılacağını unutmayınız.
 

İADE KOŞULLARI:

    1. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.  
 
İPTAL KOŞULLARI:
 
  1. Web sitesi ya da uygulama üzerinden satın alınan biletler 15 gün içinde kullanılmak üzere geçerlidir. Mücbir sebepler (doğal afet, vs) dışında bilet iptali ve bilet iadesi yapılmamaktadır.
 
   
 
ŞİRKET

       ADI/UNVANI: Balıkesir TAŞIMACILIK SAN.VE.TİC.A.Ş.
       Adres: Ege Mah. Tarlabaşı Cd. Karesi AVM Sit. No:8/A Karesi/Balıkesir
       E-Posta: destek@bttas.com.tr
       Telefon Numarası: 0 850 307 80 10
        Faks: